Masz pytania? Zadzwoń +48 22 314 14 30

Aktualności

XVIII Międzynarodowy Kongres Kadry & Expo już za nami

XVIII Międzynarodowy Kongres Kadry & Expo już za nami. Podczas jesiennej edycji uczestnicy mieli okazję uczestnictwa w ponad 60 wystąpieniach: sesjach plenarnych, case studies największych firm polskich i zagranicznych, panelach eksperckich, warsztatach vip czy sesjach coachingowych.
Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyły się sesje plenarne, w tym roku prowadzone przez Kevina Copa, Christophera Samsę czy Paula Turnera. Gościliśmy też inspirujących mówców: himalaistę i alpinistę - Piotra Pustelnika, mówcę i mentora - Jacka Walkiewicza. Gościem specjalnym kongresu był prof. Jerzy Hausner.

Po sesjach plenarnych uczestnicy mogli wybierać studia przypadków firm w ramach sześciu ścieżek tematycznych. Pierwszego dnia były to: strategie, inspiracje, efektywność, pracownik w wielu odsłonach oraz dobre praktyki inwestorów. Drugiego dnia ścieżki obejmowały takie zagadnienia, jak: wynagrodzenia, rozwój, zarządzanie firmą, innowacje oraz perspektywę biznesową. Przez dwa dni uczestnicy brali udział w ścieżce z prelekcjami międzynarodowymi, podczas których zapoznali się z problemami HR w innych krajach.  

Wśród prelegentów znaleźli się menedżerowie praktycy z takich firm, jak: Bank  BPH, LG Display Poland, Reckitt Benckiser, Dalkia Łódź, Eaton Corporation, Getin Noble Bank, Link 4, Danone, Intel Technology Poland, Sanofi-Aventis, GlaxoSmithKline, Grupa PZU, Sanden Manufacturing Poland i wielu innych. 

W tegorocznym Kongresie Kadry & Expo wzięło udział ponad 1100 osób. Na Expo można było zapoznać się z ofertą ponad 40 wystawców, którzy oferowali produkty i uługi do zarządania zasobami ludzkimi. Wystawie Expo towarzyszyły także prelekcje konsultantów i firm szkoleniowych. W kongresie Kadry uczestniczyło ponad 500 uczestników – menedżerów i specjalistów z największych firm polskich i przedstawicielstw zagranicznych.  Jak co roku kongresowi towarzyszyły praktyczne warsztaty.

Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym kongresie. Spotykamy się w dniach 12-14 maja 2014 roku w Warszawie!

Więcej informacji o kongresie na stronie: kongreskadry.pl

Nadchodzące wydarzenia: