Masz pytania? Zadzwoń +48 22 314 14 30

Aktualności

Zaproszenie na bezpłatne Expo Kadry - Gość specjalny Michael Potter

logo_expo

Serdecznie zapraszamy do udziału w największej bezpłatnej wystawie, poświęconej tematyce zarządzania ludźmi - Expo Kadry, które odbędzie się w dniach 12-13  listopada w Hotelu Marriott w Warszawie.

Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz akredytacji na stronie Expo Kadry.

Expo Kadry skierowane jest nie tylko do pracowników działów HR, ale również wszystkich dyrektorów i menedżerów, którzy zarządzają zespołami w swoich firmach.

Podczas dwóch dni uczestnicy  będą mieli możliwość zapoznać się z ofertą firm szkoleniowo-doradczych, rekrutacyjnych, wydawnictw, hoteli, providerów platform szkoleniowych, firm usług medycznych medycznych.

Podczas Expo Kadry będzie można skorzystać z konsultacji z ekspertami z zakresu pozapłacowych systemów motywacyjnych, rekrutacji, strategii zarządzania zasobami ludzkimi, pozyskiwania wartościowych pracowników, zarządzania zmianą, systemów rozwoju kompetencji, nowoczesnych metod szkoleniowych, doskonalenia organizacji i wielu innych ważnych obszarów zarządzania ludźmi.

Na uczestników czeka również ponad 30 bezpłatnych wystąpień. Gościem Specjalnym  Expo Kadry jest Michael A. Potter, który przedstawi nowe trendy w zarządzaniu ludźmi. Uczestnicy Expo Kadry będą mogli wziąć udział również w dyskusji na temat nowej generacji pracowników współorganizowanej przez PARP. Udział w niej wezmą Bożen Lublińska-Kasprzak, Prezes PARP, dr hab. Jacek P. Męcina Sekretarz Stanu w Ministerwie Pracy i Polityk Społecznej, Anna Borzeszkowska Członek Zarządu International Paper Kwidzyń oraz Magdalena Stalpińska Dyrektor Pionu Personalnego w Real.

Więcej informacji o programie znajdą Państwo na stronie Expo Kadry

www.expo.kongreskadry.pl

Uczestnictwo w Expo Kadry jest bezpłatne.

Nadchodzące wydarzenia: