Masz pytania? Zadzwoń +48 22 314 14 30
konferencja

Komercjalizacja powierzchni biurowych

IV edycja 2015.06.22-23 | Digital Knowledge Village | Warszawa
Prelegenci | 5
 • Joanna Blumert

  Joanna Blumert

  Cushman & Wakefield
  Joanna Blumert poprowadzi wykład:

  Proces komercjalizacji od strony najemcy - case study


  Associate, Business Development Manager, Office Department, Cushman & Wakefield Polska Specjalizuje się w usługach reprezentacji najemców w procesie poszukiwania nowoczesnej powierzchni biurowej. Pracowała dla wielu korporacyjnych i lokalnych klientów. Od kiedy dołączyła do C&W w 2008 roku, przeprowadziła transakcje o łącznym wolumenie ponad 50.000 metrów kwadratowych. Posiada również szerokie doświadczenie we współpracy z deweloperami, dla których jest wsparciem w procesie komercjalizacji. Joanna Blumert jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.
 • Beata Kuczek

  Beata Kuczek-Maruta

  Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych
  Beata Kuczek-Maruta poprowadzi wykład:

  Rejestracja, poranna kawa i rozpoczęcie warsztatów


  Radca prawny z ponad 20–letnim doświadczeniem zawodowym w obsłudze przedsiębiorców, rynku nieruchomości oraz inwestycji kapitałowych. Przed założeniem własnej kancelarii zajmowała się m.in. pracą naukową w Katedrze Prawa Cywilnego UJ i koordynowaniem zespołu prawnego w Pierwszym Polsko–Amerykańskim Banku (obecnie BNP Paribas Fortis). W ostatnich latach prowadziła szereg projektów dotyczących komercyjnych przedsięwzięć deweloperskich, weryfi kacji i regulacji stanu prawnego nieruchomości, sprzedaży lub komercjalizacji powierzchni biurowych i handlowych oraz sporów z tego zakresu. Doradca prawny wyspecjalizowany w kontraktach gospo- darczych dotyczących rynku nieruchomości. Wykładowca z zakresu prawa gospodarczego na seminariach i studiach podyplomowych na Wydziale Zarządzania AGH oraz zamkniętych szkoleniach dla kadry menedżerskiej, deweloperów oraz dedykowanych grup najemców.
 • Lidia Malec

  Lidia Malec

  Savills
  Lidia Malec poprowadzi wykład:

  Jak wynająć biuro? Omówienie procesu komercjalizacji od strony wynajmującego


  Posiada 16-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, przede wszystkim w obszarze komercjalizacji powierzchni biurowych. Do jej głównych obowiązków należy wynajem powierzchni biurowych i negocjacje umów najmu. Odpowiada również za przygotowanie i implementację strategii wynajmu oraz strategii marketingowej. Przygotowuje dla najemców prezentacje budynków, dokonuje analizy rynku i selekcji powierzchni biurowej oraz wspiera ich swoją wiedzą i doświadczeniem w całym procesie najmu. Zanim dołączyła do Savills w 2007 roku, zdobywała doświadczenie w agencjach doradczych Maxon Nieruchomości i DTZ. Posiada licencję pośrednika nieruchomości o numerze 4036.
 • Joanna Mroczek

  Joanna Mroczek

  CBRE
  Joanna Mroczek poprowadzi wykład:

  Główne tendencje na rynku biurowym w Warszawie i w miastach regionalnych


  Joanna dołączyła do CBRE w 2007 r. Obecnie jest odpowiedzialna za zarządzanie pracą Działu Doradztwa i Badań Rynku, gdzie pracuje łącznie sześć osób. Dział zajmuje się zbieraniem i analizowaniem danych odnośnie wszystkich aspektów rynków biurowych, handlowych, magazynowych w Polsce. Jest odpowiedzialna za współpracę i pozyskiwanie zleceń opracowania szczegółowych raportów doradczych dla banków, inwestorów, najemców i deweloperów, jak również wsparcie dla pozostałych działów firmy takich jak Rynki Kapitałowe, Wyceny, Agencja Wynajmu Powierzchni Biurowych, Handlowych i Magazynowych. Dział Badań przygotowuje również szereg ogólnodostępnych publikacji i prezentacji, współpracuje z uczelniami i szeroko pojętymi mediami. Joanna ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie, ścieżka Rynek Nieruchomości. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się rynkiem nieruchomości komercyjnych. Zanim rozpoczęła karierę w sektorze nieruchomości, zajmowała się badaniami różnych sektorów gospodarki.
 • Wachowski

  Tomasz Wachowski

  Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych
  Tomasz Wachowski poprowadzi wykład:

  Rejestracja, poranna kawa i rozpoczęcie warsztatów


  Radca prawny, prowadzi projekty z zakresu prawa korporacyjnego oraz prawa gospodarczego ze szczególnym uwzględnieniem umów najmu powierzchni komercyjnych. Zajmuje się także obsługą prawną inwestycji na rynku nieruchomości oraz transakcji nieruchomościowych. W swojej codziennej pracy zajmuje się w dużej mierze umowami najmu powierzchni biurowych i handlowych. Jego praktyka w obszarze umów najmu obejmuje zarówno tworzenie, opiniowanie, jak i dochodzenie wykonania postanowień umowy, w tym na drodze sądowej. Zdobył także duże doświadczenie w negocjowaniu warunków kontraktów. Posiada kwalifikacje trenerskie i doświadczenie szkoleniowe zarówno w zakresie szkoleń prawniczych, jak i biznesowych.
Pobierz program:
W celu pobrania pliku pdf prosimy o pozostawienie danych kontaktowych.
*
*
*
*
*
Miejsce
Warszawa | Digital Knowledge Village
ul. Puławska 465
Kontakt bezpośredni