Masz pytania? Zadzwoń +48 22 314 14 30

Konferencje

Konferencja Restrukturyzacja

2013-06-10 |
Konferencja Restrukturyzacja

Odbędzie się w Warszawie w 10-11 czerwca 2013 roku w Warszawie w CN Kopernik.  Konferencja Restrukturyzacja  to spotkanie profesjonalistów i menedżerów zarządzających w firmie. Celem konferencji jest prezentacja najciekawszych efektów działań restrukturyzacyjnych podejmowanych w polskich organizacjach oraz wymiana doświadczeń związanych z poszukiwaniem różnych dróg poprawy efektywności i podniesienia konkurencyjności firmy na rynku.
Procesy restrukturyzacji – bardzo często postrzegane jako dotkliwe zmiany wewnątrz organizacji, są procesami wpisanymi w funkcjonowanie współczesnych organizacji, szczególnie w zmieniającym się otoczeniu. Każda organizacja, która dąży do poprawy swojej jakości i konkurencyjności na rynku, takim procesom podlega. W trakcie konferencji chcemy pokazać doświadczenia firm, które podjęły i efektywnie realizują trudne wyzwania restrukturyzacyjne i wychodzą z nich zwycięsko.
Spotkanie praktyków zarządzania będzie szansą na znalezienie odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób procesy restrukturyzacji wspierają organizację i jej pracowników i dlaczego warto inwestować w ich profesjonalne wdrożenie

Uczestnicy dowiedzą się:

  • Jak skutecznie i efektywnie przeprowadzić zmianę w organizacji?
  • Jak profesjonalnie przygotować do projektu restrukturyzacji zatrudnienia?
  • Jak zaplanować komunikację wewnętrzną?
  • Jak  współpracować  z  organizacjami  pracowniczymi,  negocjować ze związkami zawodowymi?
  • Jak stworzyć firmę zdolną do nieustających zmian?

Nadchodzące wydarzenia: