Masz pytania? Zadzwoń +48 22 314 14 30

Kongresy

Kongres Mentoring i Coaching

2013-09-16 |
Mentoring i Coaching logo

Kongres praktyków zarządzania, coachów i mentorów został zaplanowany na 16-18 września 2013 roku. Odbędzie się w Warszawie w nowo otwartym hotelu Sound Garden w Warszawie. Na Kongres składać się będą 3 dni konferencyjno-warsztatowe: pierwszy dzień Kongresu  - MENTORING, drugi dzień Kongresu – COACHING, trzeci dzień Kongresu – WARSZTATY. Uczestnicy mogą brać udział we wszystkich dniach Kongresu lub tylko w wybranym jednym. Takie uczestnictwo daje szansę na swobodny dobór interesującej tematyki.

16-17. 09. 2013 roku – wykłady kongresowe to:

  • sesje plenarne gości specjalnych
  • każdego dnia trzy ścieżki tematyczne do wyboru, w trakcie których praktycy biznesu zaprezentują case study swoich firm i odpowiedzą na pytania uczestników.
  • dyskusje branżowe wokół standaryzacji zawodu coach i mentora prowadzone przez stowarzyszenia i organizacje certyfikujące. 
  • wystawa dostawców usług i produktów dla działów personalnych.
  • spotkania networkingowe - obecność mentorów, coachów i menedżerów pozwoli na nawiązanie relacji biznesowych.

18.09. 2013 roku - warsztaty

Zapraszamy na cztery równoległe warsztaty. Do prowadzenia warsztatów zostaną zaproszeni doświadczeni coachowie, którzy posiadają wieloletnią praktykę w pracy z menedżerami firm polskich i zagranicznych. Proponujemy dwa warsztaty o tematyce mentoringu i dwa o tematyce coachingu.

Zapraszamy.

 

Nadchodzące wydarzenia: