Masz pytania? Zadzwoń +48 22 314 14 30
konferencja

Optymalizacja w logistyce. Jak ograniczyć koszty i zwiększyć efektywność.

2014.11.13-14 | Digital Knowledge Village | Warszawa
Prelegenci | 9
 • ant

  Miroslaw Antonowicz

  Akademia Leona Koźmińskiego
  Miroslaw Antonowicz poprowadzi wykład:

  OUTSOURCING USŁUG W ŁAŃCUCHU DOSTAW SPOSOBEM NA ZMNIEJSZENIE KOSZTÓW


  dr nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarzadzaniu Pracownik naukowy Akademii Leona Koźmińskiego – Kolegium Zarzadzania i Finansów – Katedry Marketingu, • Kierownik Bloku Studiów Podyplomowych w zakresie biznesu TSL na ALK; np. Logistyka w Zarządzaniu, Zarządzanie Bezpieczeństwem w Transporcie Lądowym • Certyfikowany „Senior Logistics” ELA Bruksela; • Chartered Fellow of the Chartered Institute of Logistics and Transport (UK), • Certyfikowany Tutor Akademicki, • Członek organizacji i stowarzyszeń między innymi: Polskiego Towarzystwa Logistycznego; Menedżerów i Ekspertów Transportu Szynowego, Członek Prezydium i Ekspert Sekcji Logistyki Komitetu Transportu Polskiej Akademii Nauk. Wieloletni Menedżer sektora TSL Autor i współautor wielu ekspertyz i analiz w zakresie w zarządzania transportem, logistyki
 • bajor

  Marek Bajor

  Colep
  Marek Bajor poprowadzi wykład:

  OPTYMALIZACJA FUNKCJONOWANIA I EFEKTYWNOŚCI


  Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze łańcucha dostaw dla czołowych firm branż Automotive i Meblarskiej (TRW, Valeo, Keiper-Recaro, NEC, Schultz Seating). Obecnie Kierownik Łańcucha Dostaw w firmie będącej liderem w obszarze Contract Manufacturing dla branży FMCG. W Schultz Seating stworzył dział logistyki od podstaw oraz kierował wdrożeniem systemu informatycznego klasy MRP. W Keiper-Recaro prowadził m.in projekty optymalizacji logistyki wewnątrzzakładowej i magazynowania. Obecnie uczestniczy w redefinicji procesów w jednym z zakładów Colep. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach (zarządzanie przedsiębiorstwem).
 • dondziak

  Patryk Dondziak

  Systemy Kodów Kreskowych SA
  Patryk Dondziak poprowadzi wykład:

  OPTYMALIZACJA PROCESU KOMPLETACJI PRZY UŻYCIU PICK BY VOICE


 • gonsior

  Tomasz Gonsior

  OptiBuy
  Tomasz Gonsior poprowadzi wykład:

  OUTSOURCING USŁUG W ŁAŃCUCHU DOSTAW SPOSOBEM NA ZMNIEJSZENIE KOSZTÓW


  Posiada 12-letnie doświadczenie zawodowe w zakupach korporacyjnych. Od pięciu lat odpowiada za projekty doradcze w OptiBuy - wiodącej firmie konsultingowej specjalizującej się w optymalizacji zakupów i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Nadzorował i realizował projekty w branży przemysłowej, handlowej i usługowej w Polsce, Niemczech, Holandii, Rumunii i Rosji. Wcześniej pracował na różnych stanowiskach w sourcingu i zakupach dla wiodącej światowej firmy z sektora samochodowego. Prelegent na różnych konferencjach branżowych i wykładowca przedmiotów związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw na ALK w Warszawie i WSB we Wrocławiu. Studia inżynierskie, ekonomiczne i doktoranckie ukończył na renomowanych uczelniach w Niemczech. Propozycja lekkiej modyfikacji tematu: Outsourcing usług w łańcuchu dostaw sposobem na zmniejszenie kosztów
 • hapter

  Monika Hapter

  DB Schenker Logistics
  Monika Hapter poprowadzi wykład:

  OPTYMALIZACJA KOSZTÓW ZAKUPOWYCH


  Jest absolwentką Akademii Morskiej w Szczecinie, studium podyplomowego Public Relations w WSP im. L. Koźmińskiego oraz studium podyplomowego w Szkole Głównej Handlowej „Kompetencje Psychologiczne i Negocjacyjne”, posiada również licencję Przewoźnika Międzynarodowego. Z branżą logistyczną związana od 15 lat. Zrealizowała projekty dostaw JIT, transportów typu "milk-run" i operacji X-dock dla czołowych koncernów samochodowych i projekty logistyki magazynowej dla firm z branży farmaceutycznej i elektronicznej. Monika Hapter z DB Schenker Logistics w Polsce związana jest od czterech lat, obecnie odpowiada za rozwój firmy w obszarze logistyki kontraktowej. Przeprowadziła między innymi reengineering logistyki dla firm z branży przemysłowej i odzieżowej. Z DB Schenker Logistics w Polsce związana jest od czterech lat, obecnie odpowiada za rozwój firmy w obszarze logistyki kontraktowej. Jest absolwentką Akademii Morskiej w Szczecinie z tytułem magistra inżyniera transportu, specjalność: eksploatacja portów i floty. Dodatkowo ukończyła studium podyplomowe Public Relations w WSP im. L. Koźmińskiego oraz studium podyplomowe „Kompetencje Psychologiczne i Negocjacyjne” w Szkole Głównej Handlowej, a także zdobyła licencję Przewoźnika Międzynarodowego. Jej hobby to książka, film i aktywny wypoczynek – lubi pływać, jeździć rowerem, kilka razy w roku bierze udział jako pasażerka w wyprawach motocyklowych. Do najważniejszych wartości zalicza rodzinę (ma dwoje wspaniałych dzieci w wieku: 7 i 14 lat) i szacunek dla drugiego człowieka i przyrody.
 • kowalik

  Kamil Kowalik

  BWW Law&Tax Firm
  Kamil Kowalik poprowadzi wykład:

  OPTYMALIZACJA PODATKOWA (ZMIANY W PODATKU VAT, CIT OD 2014R.)


  Jest doradcą podatkowym, starszym prawnikiem w kancelarii BWW Law & Tax. Posiada dziewięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w międzynarodowych i polskich firmach konsultingowych oraz organach podatkowych. Realizował projekty dotyczące fuzji i przejęć, restrukturyzacji krajowych i międzynarodowych grup kapitałowych, finansowania działalności gospodarczej, krajowego i międzynarodowego planowania podatkowego, podatkowego due diligence, przeglądów podatkowych oraz badań modeli finansowych. Brał udział w doradztwie dotyczącym sporów sądowych, przede wszystkim w sprawach w zakresie zagadnień restrukturyzacyjnych. Ponadto prowadzi bieżące doradztwo w zakresie CIT i VAT. Pracuje dla firm z różnych linii biznesu, w tym: z branży deweloperskiej, farmaceutycznej, IT, ochrony środowiska, produkcji, chemicznej, przetwórstwa spożywczego, handlu hurtowego i detalicznego oraz usług finansowych.
 • opoka

  Adam Opoka

  VIVE Transport
  Adam Opoka poprowadzi wykład:

  OPTYMALNE ZARZĄDZANIE ŁAŃCUCHEM DOSTAW


  Dyrektor Operacyjny VIVE Transport Sp. z o.o., współpracujący z Grupą VIVE od 2006 roku. Absolwent WSP w Kielcach, związany od 20 lat z branżą transportową. Doświadczenie zdobywał jako Specjalista ds. Transportu w Centrum Dystrybucyjnym EuroCASH JMB, a następnie Spedytor Krajowy, Kierownik Oddziału i Dyrektor Logistyki Krajowej w EQUUS Transport i Spedycja Sp. z o.o.
 • zenka

  Grzegorz Zenka

  Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA
  Grzegorz Zenka poprowadzi wykład:

  JAK PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ ŁAŃCUCHA DOSTAW, PRÓBUJĄC PRZEWIDZIEĆ PRZYSZŁOŚĆ?


  Jako Supply Chain Manager zintegrował planowanie produkcji i zakupów w polskiej części Grupy Polpharma SA. Absolwent Politechniki Gdańskiej, Szkoły Głównej Handlowej oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów (MBA). Związany z Polpharmą od 2002 roku. Posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu i optymalizacji procesów logistycznych. Jest ekspertem w obszarze narzędzi IT wspomagających łańcuch dostaw. Brał udział w restrukturyzacji procesów logistycznych w powiązanej rosyjskiej spółce AKRIHIN, a także w budowie jednolitego łańcucha dostaw grupy Polpharma w Polsce. Wcześniej pracował jako konsultant i kierował wieloma projektami doradczymi dla znaczących polskich klientów.
 • żurawski

  Stanisław Żurawski

  Benson Consultants Sp. z o.o.
  Stanisław Żurawski poprowadzi wykład:

  OPTYMALIZACJA KOSZTÓW W LOGISTYCE


  • Konsultant, doradca biznesowy, certyfikowany coach, menedżer, przedsiębiorca; • Wieloletni prezes zarządów w międzynarodowych przedsiębiorstwach działających w sektorach logistyki kontraktowej, FMCG oraz technologii informatycznych; • Ekspert w dziedzinie modelowania systemów zarządczych, strategii operacyjnych w logistyce i dystrybucji oraz zwiększania efektywności przedsiębiorstw; • Obecnie Prezes Zarządu w Benson Consultants sp. z o. o. działającej na rynku doradztwa logistycznego oraz produkcji informatycznej. Architekt jednego z najbardziej w Europie zaawansowanych technologicznie systemów informatycznych do zarządzania i optymalizacji szeroko pojętego transportu i logistyki oraz zadań realizowanych przez zespoły pracowników terenowych; • Twórca wielu dużych krajowych systemów dystrybucyjnych; • Trener biznesu
Pobierz program:
W celu pobrania pliku pdf prosimy o pozostawienie danych kontaktowych.
*
*
*
*
*
Miejsce
Warszawa | Digital Knowledge Village
ul. Puławska 465
Kontakt bezpośredni