Masz pytania? Zadzwoń +48 22 314 14 30

Konferencje

VIII KONGRES SPRZEDAŻ

2016-04-04 | Warszawa
logo ks

Zapraszamy Państwa do udziału w VIII edycji KONGRESU SPRZEDAŻ, która wpisała się już na stałe w kalendarz profesjonalistów odpowiedzialnych za sprzedaż.

Kongres odbędzie się w Warszawie, w dniach 4-6 kwietnia 2016 r.

Kongres jest cyklicznym spotkaniem decydentów sprzedaży, będącym polem wymiany doświadczeń i praktycznych rozwiązań, które warto wdrożyć w każdej firmie.

Jest również miejscem nawiązywania nowych inspiracji i cennych kontaktów biznesowych. To niepowtarzalna okazja, by zdobyć pomysły i wymienić doświadczenia w gronie profesjonalistów.

Hasło przewodnie towarzyszące VIII edycji Kongresu Sprzedaż to „WIELE DRÓG – JEDEN CEL – SPRZEDAŻ!”.

Podczas  wydarzenia,  wspólnie  ze  znakomitymi  ekspertami  postaramy  się  odpowiedzieć  na  wiele  nurtujących  Państwa  pytań w obszarze sprzedaży, m.in. czy warto klientom rzucić wyzwanie; jak zbudować światowej klasy zespół sprzedażowy; jak dzięki inteligencji emocjonalnej osiągnąć sukces w sprzedaży; jak zarządzać zespołem sprzedażowym, aby wyłonić liderów i stworzyć silny i efektywny team; kiedy klientem jest sprzedawca; jakie stosować kanały komunikacji oraz w jaki sposób obsługiwać klientów.

Podczas Kongresu, będą mieli Państwo możliwość uczestniczenia w sesjach plenarnych, w wielu prelekcjach eksperckich w ramach różnorodnych ścieżek tematycznych, a także w praktycznych warsztatach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem Kongresu!

kongressprzedaz.pl/

Nadchodzące wydarzenia: