Masz pytania? Zadzwoń +48 22 314 14 30

Zostań prelegentem

Nowoczesna Firma organizuje w ciągu roku kilkadziesiąt wydarzeń B2B - kongresów, konferencji oraz warsztatów.
W kręgu naszego zainteresowania są tematy skierowane do średniego i wyższego szczebla managerskiego w firmach z takich branż, jak bankowość, retail i FMCG, nieruchomości, telekomunikacja, media, farmacja, energetyka, a także do grup zawodowych, takich jak marketing, sprzedaż, prawo, logistyka, HR, zakupy i zaopatrzenie.

Nasze wydarzenia - poza wartością merytoryczną i praktyczną wiedzą na konkretne tematy - są platformą ciągłego kontaktu z decydentami w danej branży. Podczas naszych eventów możliwa jest wymiana doświadczeń, nawiązanie relacji biznesowych, a także przedstawienie swoich tez i opinii dotyczących prowadzonego biznesu.

Każde z naszych przedsięwzięć skupia managerów i dyrektorów - profesjonalistów w swojej branży czy dziedzinie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani możliwością aktywnego uczestniczenia w naszych imprezach - Nowoczesna Firma zaprasza Was do złożenia deklaracji chęci udziału w charakterze prelegenta.

Nasze portfolio imprez, a także rozbudowane programy każdego z wydarzeń pozwalają nam na zaproponowanie potencjalnym prelegentom kilku różnych możliwości prezentacji.


Indywidualna prelekcja konferencyjna

Jest to indywidualne wystąpienie w ramach kongresu lub konferencji, podczas którego w sposób strategiczny - poparty doświadczeniem własnym, a także doświadczeniem firmy, którą prelgent reprezentuje - prezentowany jest temat, problem, trend lub teza.
Prelekcje indywidualne wymagają przygotowania prezentacji autorskiej (pdf, powerpoint).
Wystąpienie trwa - w zależności od tematyki i formatu wydarzenia - od 30 do 45 minut.


Prelekcja warsztatowa

Nowoczesna Firma to także bogata oferta warsztatów poruszających w bardzo praktyczny sposób wiele tematów wymagających pokaznia konkretnych rozwiązań i przykładów.
Prelegentów wystąpień warsztatowych prosimy o przekazywanie wiedzy praktycznej, ilustrowanie swoich wystąpień grami symulacyjnymi, interakcję z uczestnikami. W autorskiej prezentacji konieczne jest oparcie się na case study znanej firmy, marki czy problemu. W przypadku firm świadczących usługi dla grup docelowych warsztatu - wymagane jest wystąpienie wraz z klientem.


Udział w panelu dyskusyjnym

W ramach naszych kongresów i konferencji często organizujemy panele dyskusyjne. Pozwalają one na przedstawienie różnych punktów widzenia, postawienie różnych tez w ramach omawianego tematu. Jeżeli jesteście Państwo zwolennikiem konkretnej tezy czy poglądu - na biznesowe tematy z branż czy dziedzin, w których Nowoczesna Firma organizuje swoje wydarzenia - i nie boicie się wymiany poglądów i argumentów z innymi profesjonalistami, udział w panelu dyskusyjnych jest właśnie dla Was.
Podczas zgłoszenia prosimy o wskazanie branży i wpisanie swojej tezy, opinii, którą Państwo wyrażacie.

Zapraszamy do kontaktu
promocja@nf.pl
tel: +48 22 314 14 35
tel: +48 22 314 14 46

Zostań prelegentem
*
*
*
*
*
*
*
Nadchodzące wydarzenia: