Masz pytania? Zadzwoń +48 22 314 14 30

Kongresy

XVIII Międzynarodowy Kongres Kadry & Expo

2013-10-21 |
logo XVIII kk&Expo

XVIII  edycja Międzynarodowego Kongresu Kadry & Expo odbędzie się w dniach 21-23 października 2013 roku w hotelu  w Hotelu Marriott w Warszawie na dwóch poziomach centrum konferencyjnego.

Od 2005 roku, interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, członków zarządu, dyrektorów i specjalistów personalnych. Kongres Kadry to zdecydowanie największe wydarzenie w branży HRM w Polsce.

XVIII edycja to spotkanie o międzynarodowym charakterze. Tradycyjnie towarzyszyć mu będzie wystawa usług i dostawców rozwiązań dla działów personalnych – Expo Kadry.

Celem jesiennej edycji jest prezentacja najnowszych trendów w obszarze zarządzania ludźmi. Przedstawimy przykłady firm polskich i zagranicznych, dla których pracownicy są największą wartością. Stąd hasło towarzyszące eventowi  – Biznes tworzą ludzie.

Od wielu lat dokładamy starań aby Kongres Kadry stał się ważnym wydarzeniem  dla menedżerów personalnych z całego świata. Jego kolejna edycja to:

  • kilkadziesiąt studiów przypadków prezentowanych przez polskich i zagranicznych prelegentów
  • sesje plenarne prowadzone przez uznanych Keynote Speakerów
  • okazja do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych
  • nieformalne podtrzymywanie relacji biznesowych w trakcie bankietu
  • praktyczne warsztaty tematyczne.

Nadchodzące wydarzenia: