Masz pytania? Zadzwoń +48 22 314 14 30

Konferencje

XXI Kongres Kadry

2015-05-06 | Warszawa, CN Kopernik |
XXI Kongres kadry logo

Kongres Kadry, od ponad 10 lat jednoczy środowisko menedżerów i specjalistów zarządzających ludźmi i pozwala na wymianę wiedzy o nowych trendach. Światowej sławy prelegenci i mówcy motywacyjni,  ciekawe studia przypadków, osobistości ze świata biznesu, sztuki czy sportu przyciągają na kongres liczne grono prezesów, członków zarządu, dyrektorów i specjalistów personalnych. Tak będzie także podczas XXI Kongresu Kadry, który odbędzie się w dniach  6-8 maja 2015 roku. Tym razem spotykamy się w największym centrum nauki w Europie- Centrum Nauki Kopernik.

Gościem specjalnym kongresu będzie światowej sławy wokalistka jazzowa Urszula Dudziak. Artystka oczarowuje publiczność swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami o legendach światowego jazzu, muzyce oraz niezrównaną energią, którą obdarza zgromadzoną publiczność. Wśród gości z zagranicy zaproszenia do udziału w kongresie przyjęli między innymi: Caralyn Cooley - HR Director - Central Eastern Europe w Amazon,  Armin Trost - profesor Human Resource Management z Furtwangen University czy Abel Hisken doświadczony konsultant wynagrodzeń z firmy SmartReward Solutions. Kongres zaszczyci swoją obecnością znany psycholog i terapeuta Wojciech Eichelberger. Jak zwykle nie zabraknie prezesów polskich firm, menedżerów zarządzających ludźmi, konsultantów biznesowych.

W trakcie wiosennej edycji poruszać się będziemy wokół tematów, które ciągle pozostają w zakresie zainteresowań menedżerów personalnych. Nie da się uciec od tematyki związanej z budowaniem zaangażowania, motywowania czy zarządzania talentami. To ciągle topowe tematy kongresu. To są standardy zarządzania ludźmi i o tych standardach chcemy rozmawiać. Profesjonalnie realizowana strategia personalna  ma bowiem bezpośredni wpływ na funkcjonowanie i efekty każdej organizacji. Stąd hasło przewodnie kongresu: Nowoczesne standardy – efektywny biznes.

Kongresowi towarzyszyć będzie także II edycja konkursu  HR INNOVATOR 2015, którego finał odbędzie się podczas kongresu.

Nadchodzące wydarzenia: